Cozy shelter mergaičių stovykla - Liepos 8-13 d.

Stovykla skirta 11-19 m. amžiaus mergaitėms. Vaikystėje ugdoma savivertė, bei sąmoningumas daro įtaką ateityje ypač svarbiems asmenybės bruožams: pasitikėjimui savimi, savarankiškumui, sprendimų ieškojimui sudėtingose situacijose, iššūkių ir nesėkmių priėmimui. Cozy shelter mergaičių stovykloje, sėkmingai trečią vasarą iš eilės mentorių ir jų dėstomų veiklų pagalba padėsime mergaitėms susipažinti, ugdyti ir puoselėti savivertę bei sąmoningumą.
Stovykloje skatinsime drąsos įgūdžius. Drąsa reikalinga ne tam, kad pasirodytumėte geresniu, o tam kad tose situacijose, kurios svarbios komandai, santykiuose, tikslui, projektui reikalingas nuoširdus ir atviras pokalbis. Teisinga komunikacija. Kad įgyti drąsos, sąmoningumo ir pasitikėjimo veiksime su tokiomis veiklomis kaip: vaidyba, oratorystė, psichologija/karatė, keramika, emocinė tapyba. Ir žinoma, mergaitiškas laikas neapsieis be ilgų vakarinių pasisėdėjimų prie laužo, zefyrų kepimo, prasmingų pokalbių, maudynių, pasiplaukiojimo baidarėmis, skanaus maisto gaminimo bei kitų jaukumą kuriančių ritualų.

Amžius: 11-19 m.
Kaina: 400 eu.
Stovyklos vadovai: Goda Petkutė ir Kastytis Miliauskas
Vieta: Kaimo turizmo sodyba„Mano pakrantė“, Kapčiamiestis, 67313 Lazdijų r. sav.

Vaikinų stovyklą „Kario kelias“ - Liepos 22-27 d.

„Kario kelias“ – stovykla skirta 13-19 m. jaunuoliams, skirta atrasti savo stiprybes, suvokti ir priimti savyje esantį Karį, kuris nepasiduoda aplinkybėms, o tvirtai eina savo pasirinktu keliu.
Stovykloje pagrindinis dėmesys skiriamas kiekvieno vidiniam individualumui atrasti. Kario kelias, tai nėra karinė stovykla.Tai laikas, kai susipažįstama su viduje slypinčia jėga, kuri veda tolimesniu keliu. Leidžianti suvokti, kuris kelias „turi širdį“. Kiekvienas žmogus yra individualus ir kiekvienas turi galimybę pasirinkti kelią, kuris jį ves į gyvenimo pilnatvę, nepriklausomai nuo jo amžiaus, aplinkybių ar asmeninės istorijos. Kiekvienas gali pasirinkti ugdyti valią, auginti jėgą savyje ir pasirinkti ar jis eis Kario keliu ar leis aplinkybėms, draugams, situacijoms nuspręsti už jį – koks bus jo gyvenimas.
Ar kaltinsi kitus ir bandysi pateisinti savo neveiksnumą ar visgi priimsi save tokį, koks esi ir tobulinsi tol, kol būsi tikras kas toks esi, kokie tavo tikslai, siekiai ir link ko tu eini.
Kario kelias, tai vidinės jėgos, tvirtybės ir laimės paieškos savyje. Tai kelias, kuris turi širdį. O kuris jis yra tau? – sužinosi, kai užduosi klausimą ir leisi sau išgirsti atsakymą.
Stovykloje dirbsime su asmeninės istorijos kūrimu ir gebėjimu nepriklausyti nuo jos, tapti tvirtu, tikru kariu, kuris geba priimti sprendimus ir jų laikytis, neleisdamas savęs išblaškyti aplinkybėms. Vidinės jėgos ir žinių ieškosime per kūrybines veiklas: savivertė, lyderystė, oratorystė (vidinė ir išorinė komunikacija), vyro psichologija/Archetipai, emocinis intelektas, finansinis intelektas (finansinis raštingumas pradžia ir pažengusiems). Tikras karys ne tik kovoja, laikydamasis savo tikslo ir nenuolaidžiaudamas savo silpnybėms, tačiau geba ir linksmintis: todėl –naktinis žygis, savarankiškumas, atsakomybių prisėmimas ir jų laikymasis, maudynės, išbandymai, žvejyba, naktiniai pokalbiai prie laužoir dar visko daug daugiau laukia tų, kurie pasirinks eiti drauge kario keliu!

Amžius: 13-19 m.
Kaina: 400 eu.
Stovyklos vadovas: Kastytis Miliauskas
Vieta: Kaimo turizmo sodyba„Mano pakrantė“, Kapčiamiestis, 67313 Lazdijų r. sav.

Iki pasimatymo Cozy shelter stovyklose!